Vložením mailu souhlasíte s tím, abychom vám dle zásad GDPR zaslali informace a výhodnou nabídku k objednání knihy PŘIVEDU VÁS ZPĚT, a také s tím, abychom vám čas od času zasílali podobné informace týkající se knih našeho nakladatelství. Ze seznamu je možné se kdykoliv odhlásit. K nahlédnutí Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů v souladu s GDPR.

PŘIVEDU VÁS ZPĚT!

Skutečný příběh. Otec hledá své dva syny v pekle Islámského státu.

Byli to obyčejní kluci. Vyrůstali, chodili do školy, studovali, měli dívky. Jenže pak potkali Islám a jednoho dne zmizeli do Islámského státu. Ale jejich táta řekl, že ne. Že je přivede zpátky. 


INFORMUJTE MĚ O PŘEDOBJEDNÁVCE SE SLEVOU

Zadejte svůj e-mail a my vám pošleme informaci, až bude kniha v předobjednávce se slevou 20%.

VYCHÁZÍ NA PODZIM 2017

Když bylo Jonasovi 21 a jeho bratrovi Lukemu 17, rozhodli se oba konvertovat na muslimskou víru. Do té doby byly obyčejnými německými kluky. Studovali, chodili za holkama, popíjeli s kamarády, sportovali. A pak se všechno změnilo. Začali se modlit pětkrát denně, zavrhli sport i kamarády. Aniž by si to jejich rodiče uvědomili, radikalizovali se. A pak náhle zmizeli do "svaté války", do Sýrie. Pro jejich rodiče a hlavně pro jejich tátu Joachima Gerharda začala noční můra. Joachim Gerhard se rozhodl, že

 

přivede syny zpět. Cestuje do nebezpečných oblastí, vyjednává s pašeráky lidí, vyjednává s tajnými službami. Jde za svým cílem bez ohledu na všechno a na všechny. Povede se mu své syny dostat zpátky?

Reference

ŘEKLI O KNIZE

Skvělá kniha. Škoda, že je tak smutná a dramatická. Skvěle napsáno.
Ana Ebertováčtenář knihy v německém originálu
Bolest rodičů musí být nepopsatelná. Největší respekt mám před otcem, který se přes všechno zoufalství nevzdává naděje. Nemohl jsem knihu odložit.
Andrečtenář knihy v německém originálu
Absolutně doporučuji. Je to víc, než jen "stojí za přečtení". Politicky i společensky velmi aktuální.
Takiasičtenář knihy v německém originálu
Ohromila mě výdrž a neústupnost Joachima Gerharda.
Marc Höttemannčtenář knihy v německém originálu

Joachim Gerhard

Joachim Gerhard, narozen v roce 1963. Německý občan, žijící v Kasselu.