Lepší cena platí
pouze pro objednávky

329 Kč, ušetříte 66 Kč
263 Kč

MUKA V RÁJI

Dvacet dva let se Henrike Dielen plavila po světových mořích a spolu se svým manželem žili svůj sen. Ten sen se ale jednoho dne změnil v šesti měsíční noční můru poté, co je na Filipínských ostrovech unesli islámští teroristé. Šest měsíců hrůzy, násilí a strachu o život. Ale také naděje a touhy přežít. 


PŘEDOBJEDNÁVKA SE SLEVOU 20%

Zadejte svůj e-mail a my pošleme SLEVOVÝ KÓD 20%. 
Platí jen, než kniha na konci října 2017 vyjde.

Vložením mailu souhlasíte s tím, abychom vám dle zásad GDPR zaslali informace a výhodnou nabídku k objednání knihy MUKA V RÁJI, a také s tím, abychom vám čas od času zasílali podobné informace týkající se jachtingu a jachtařských knih našeho vydavatelství. Ze seznamu je možné se kdykoliv odhlásit. K nahlédnutí Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů v souladu s GDPR.

„Únosci nás rozdělili. Když mě odváděli od Stefana, tušila jsem to nejhorší. Ne náhodou. Řekli mi: „Nechceme, abys viděla, co s ním uděláme.“ To mohlo znamenat jediné: chtěli ho zabít. A já jsem se neměla stát svědkyní jejich ukrutného činu.
Nezabili ho, ale určitě ho mučili. Vrátil se naprosto duchem nepřítomný a v hrozném fyzickém stavu. Čeho tím chtěli dosáhnout? Jistě, jde o výkupné. To někdo musí zaplatit – my nemůžeme. Ale když výkupné nedostanou, jsme pro ně bezcenní jako špína pod nohama. Zřejmě ještě stále probíhají jednání, o kterých nic nevíme. Jinak by Stefana zabili. A mne zřejmě taky. Ale my ještě žijeme. Nicméně se to může rychle změnit.“

VYCHÁZÍ NA PODZIM 2017

Byla jsem přesvědčená, že umřeme. Neviděla jsem už jinou cestu. Ale i přes tu všechnu hrůzu a utrpení jsem si říkala: Měli jsme v životě štěstí. Měli jsme jeden druhého a viděli jsme ta nejkrásnější místa na planetě.

Henrike Dielen

Reference

ŘEKLI O KNIZE

Kolik energie a síly člověk potřebuje, aby přežil takový únos? Téměř nekonečně! Příběh na mě velmi zapůsobil a můžu knihu jen doporučit.
Balimaračtenář knihy v německém originálu
Jakmile jsem začal číst, už jsem knihu nedokázal zavřít. Dokonce jsem v noci vstával a četl, a to se mi tedy často nestává.
Rottifriendčtenář knihy v německém originálu
Velmi smutné. Nemohla jsem přestat číst.
Sandra Dzionyčtenář knihy v německém originálu
Vzrušující až po poslední stránku. Knihu jsem hltal a určitě stojí za přečtení.
zákazník Amazonučtenář knihy v německém originálu

Henrike Dielen

Henrike Dielen se narodila v roce 1967. Po vystudování oboru hotelový management odešla na moře a začala pracovat jako lodní stevardka a kuchařka. V roce 1992 se setkala se Stefanem, profesorem medicíny v důchodu a začala pro něj pracovat na jeho lodi. Pracovní úvazek se protáhl na 22 let a z obou se stali životní partneři. V dubnu 2014 je u filipínského ostrova Palawan unesla teroristická skupina Abu Sayyaf. V zajetí přežili šest měsíců a nakonec byli v říjnu 2014 propuštěni.