Warning: Illegal string offset 'image' in /data/web/virtuals/106355/virtual/www/domains/ifp-publishing.info/wp-content/themes/mioweb/modules/visualeditor/elements-print.php on line 1843

6 UZLŮ, KTERÉ POSTAČÍ

Bez uzlů z tohoto ebooku se vážně neobejdete.

Martin Dolečekosamělý mořeplavec na cestě kolem světa

EBOOK ZDARMA
PRO SKIPPERY I POSÁDKY

  • 1
    Jakým uzlem si dobudete srdce dívčí části posádky?
  • 2
    Dámy! Chcete vidět námořníky na kolenou? Vazákový uzel to dokáže!
  • 3
    Sežere drak princeznu?

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Současně nám dovolte zařadit vás do našeho seznamu čtenářů Krásy jachtingu, pokud v něm ještě nejste, kterým posílám cca jednou za dva týdny nejen výhodné nabídky knih, slevy na plavby od spřátelených charterovek a sem tam nějaké dárky, ale i čerstvé informace z dění na moři, jak je Krása jachtingu zveřejňuje a jak je jachtaři prožívají.
Ze seznamu je možné se kdykoliv odhlásit!

Vložením mailu souhlasíte s tím, abychom vám dle zásad GDPR zaslali informace a výhodnou nabídku k objednání knih IFP PUBLISHING, a také s tím, abychom vám čas od času zasílali podobné informace týkající se jachtingu a jachtařských knih našeho nakladatelství. Ze seznamu je možné se kdykoliv odhlásit. K nahlédnutí Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů v souladu s GDPR.

Dotazy? Napište na jaroslav@ifp-publihing.cz

Autoři

Kpt. František Novotný, jachtař a spisovatel, několikerý přemožitel Atlantiku, autor jachtařských příruček, článků v jachtařských magazínech a také autor mnoha knihy z oblasti sci-fi a námořní historie. Nyní kapitán na lodi Freelord.

Mgr. Jaroslav Foršt, nakladatel a šéfredaktor v nakladatelství IFP Publishing, stejně jako principál Krásy jachtingu. Nadšený jachtař a majitel britského titulu RYA Yachtmaster.